Танкисты
Понедельник, 17.12.2018, 00:15Приветствую Вас Гость | RSS
[ Главная ] [ Каталог сайтов ] [ Регистрация ] [ Вход ]
Меню сайта

Категории раздела
Исторические сайты [1]
Справочники, энциклопедии [3]
Новостные сайты [17]
Религиозные сайты [1]
Каталоги сайтов [1]
Интернет-магазины [1]
Разное [1]

Реклама
Здесь может быть Ваша реклама, для размещения обращайтесь valera.pvs@i.ua valera.pvs.g@gmail.com valera.pvs@mail.ru

Что на форуме?

Статистика


Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Форма входа

Главная » Каталог сайтов » Разное » Справочники, энциклопедииДата и время добавления сайта: 29.03.2015, 20:36

Скриншот:
Українська Вікіпедія

Описание сайта:

Запрошуємо до Вікіпедії (назва утворена із слів вікі та енциклопедія), вільної енциклопедії, яку кожний може редагувати. Останні три слова є фактично девізом (слоганом) Вікіпедії і їх можна бачити у лівому верхньому кутку Головної сторінки.

Із часу створення у 2001, Вікіпедія швидко зросла в один із найбільших осідків (сайтів) в Інтернеті. Вміст Вікіпедії вільний, пишеться спільно людьми з усього світу. Осідок ґрунтується на технології вікі — це означає, що кожен, хто має інтернет-з'єднання, може редагувати, коригувати, вдосконалювати інформацію по всій енциклопедії (за невеликим винятком, таким як захищені статті або ж головна сторінка), просто клацаючи на посилання редагувати, яке є зверху кожної статті Вікіпедії, натиснувши посилання(закладку) редагувати зверху або "редагувати" можна редагувати цю статтю.

На Вікіпедії та її дочірніх проектах редагуйте статті, пишайтесь своїм внеском, додавайте знання, які вважаєте потрібними (можливими) і які сприятимуть співпраці. Вперед!

У кожній статті посилання (лінки) вестимуть вас до пов'язаних статей, часто з додатковою інформацією. Додавайте подальшу інформацію, перехресні посилання, цитати настільки, наскільки це дозволено стандартами та політикою Вікіпедії. Не бійтеся випадково нашкодити Вікіпедії, коли ви додаєте або покращуєте інформацію, позаяк Вікіпедисти завжди поруч щоб порадити чи скоригувати очевидні помилки, коли це потрібно. Та й програмне забезпечення Вікіпедії, відоме як MediaWiki, старанно спроектоване так, аби було якнайлегше скасувати помилки редагування.

Оскільки Вікіпедія є перспективним проектом, в якому кожен може брати участь, вона вагомою мірою відрізняється від паперових джерел. Зокрема, старіші статті мають тенденцію бути охопнішими та збалансованішими, у той самий час можуть і містити вагому дезінформацію, неенциклопедичний вміст, чи вандалізм. Користувачу варто бути обізнаним, як отримати адекватну інформацію, уникаючи, тим самим, дезінформації, що була недавно додана й ще не вилучена (див. Довідка:Пошук). Однак, при цьому, на відміну від паперової енциклопедії, Вікіпедія є цілковито сучасною (up-to-date), що означає, що основні зміни, зміни щодо найгучніших подій, можуть створюватись протягом хвилин, годин, на відміну від місяців чи років, як у друкованих енциклопедіях.

Вікіпедія є також інтернет-спільнотою і соціальною мережею в Інтернеті. Без праці спільноти Вікіпедія не мала б теперішнього вигляду і наповнення.

Якщо ви ще не читали, зверніть увагу на те, чим Вікіпедія є (і чим не є) та докладнішим пошуком. Тож, якщо ви знаєте, як цим користатися, маєте можливість робити внесок до Вікіпедії так довго, як того хочете. Подальшу інформацію з найголовніших питань знайдете нижче.

Насолоджуйтесь перегортанням сторінок!Оставте свою оценку сайту:
Категории: Справочники, энциклопедии | Сайт добавил: valera
Просмотров: 125 | Переходов (без учета переходов по прямой ссылке): 71 | Рейтинг материала: 0.0/0
Теги: справочники, энциклопедии
Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск

Друзья сайта
  • Создать сайт

  • Последние новости сайта

    Copyright MyCorp © 2018      Сделать бесплатный сайт с uCoz